Perfil de aluminio recuberto de PVC para a porta corrediza do armario / perfil de aluminio para a porta corrediza / perfil de aluminio para a porta

Perfís de aluminio en PVC

Detalles rápidos:
Lugar de orixe: Jiangsu, China (continente)
Grado: Serie 6000
Temperamento: T3-T8
Application:Industrial console
Forma: T - Perfil
Aleación ou non: é a liga
Model Number:many kinds
Nome da marca: weyerhau
color:Any colour based on Standard Germany RAL mark
moulding:our moulds, no fee; if opening mould, usually about 10-50 tons, is
material:alloy 6063, 6061, 6065 or others

Tratamento superficial:
acabado de muíño, anodizado, recuberto de po, cor de madeira, pvdf (fluorocarbono), electroforese, pulido, cepillado, etc.

Garantía de revestimento de aluminio:
Garantía de calidade limitada de 10 anos para uso interior.
Garantía de calidade limitada de 25 anos para uso exterior (resistencia á intemperie estupenda).
30 anos de garantía de calidade limitada para produtos con revestimentos PVDF.

Servizo de fabricación extra de aluminio:
Marcado láser LOGO
Precisión de corte a lonxitude
CNC
Inxección por rotura térmica
Perforado / fresado / perforado / dobrado / corte / soldadura / montaxe

Product  information:

MaterialAlloy 6063,6061,6005or according to customer’s choice
TemperamentoT3, T4, T5, T6
workshop shelf from shanghai factory SurfaceAnodize, electrophoresis, powder coating, PVDF coating, wood grain painting, matted, etc.
CorAny colour based on Standard Germany RAL Mark
LonxitudeCoating 6.5 meters, Anodizing 6.5

meters, Mill finish 5 meters

Fuction and use:

Aplicación1. Industrial application: various kinds of machine.

2. Electrical Equipment: TV set, air conditioner, refrigerator, computer, etc.

3. Transportations application: car, bus, train, etc

4. Decoration lighting: led light, street light, etc

Fabricación1. Windows and doors; 2. Drilling; 3. Bending; 4. Cutting; 5. etc.

Paquete:

PaqueteEP Film, crate box, wooden pallet, or plywood case. For normally, 12 tons for a 20 feet container; 24 tons for a 40 feet container.
Custom MadeYes, we can package following with customer's request.
Composition and standard
(Item)(Test)(Standard)(MJ-standard)
Aleación6063(%)6063A(%)6061A(%)
Silicon                  Si0.20-0.600.30-0.600.40-0.80
Iron                       Fe0.350.15-0.350.7
Copper                 Cu0.10.10.15-0.40
Manganese           Mn0.10.150.15
Magnesium           Mg0.45-0.900.60-0.690.80-1.20
Chrome                 Cr0.10.050.04-0.35
Zinc                       Zn0.10.150.25
Titanium                Ti0.10.10.15
Other(each)0.050.050.05
Other(total)0.150.150.15
Aluminum                 ALRestauraciónRemaimderRestauración

All kinds of surface treatment

Acabado do muíñoFinish of aluminum itself, with a natural anodic layer formed in the air, weak corrosion resistance.
Shine metal sliver
AnodizanteThrough an eletrical process to form a certain layer of anodic layer on the surface of profile.
available in different colors like metal silver, champagne, darkbronze, black, and the same color with mette effect.

Base on anodized process, an extra transparent film is formed to make the surface clearer and look bit of shining, with very good corrosion resistance.
Available in different colors like metal silver, champagne, black, and the same color with mette effect.
Revestimento en poThe powdered paint is electrostatically charged and sprayed onto the part, to form a thick layer to protect the surface. With very good corrosion resistance,
Available in all kinds of colour
Gran de madeiraNew technology in finishing to form a texture look like real wood.
Available in types of wood pattern. Handtouch or film transfering are both available. Customized accepted.
PulidoBy buffing and chemical process to form mirror like finish, suitable for decorative application
Available in all kinds of colour
CepilladoBy brushing and chemical process to form shining with line, suitable for decorative application
Available in all kinds of colour

Envases e envíos:

Show Packaging

1. Paquete de paquetes:
- Interior: embalado con película protectora de plástico para protexer cada peza
- Fóra: envólvese a paquetes con papel artesanal impermeable ou película EPE.
2. Embalaxe en cartón:
- Dentro: Cada paquete de PC nunha bolsa de plástico;
- Fora exterior: cantidades de cantidade metidas nun cartón.
3. Embalaxe de paletas de madeira:
- Dentro: embalaxes de paquetes ou cartóns;
- Exterior: Número de feixes ou caixas cargadas nun palé de madeira.
4. Requisito personalizado de embalaxe dispoñible.

FAQ:
1) Vostede é un fabricante ou unha empresa comercial?
---- Somos fabricante de perfil de aluminio.

2) Que tipo de tratamentos de superficie pode facer a súa empresa?
--- Os nosos tratamentos principalmente de superficie, incluído anodizado, revestido en po, gran de madeira, pulido, cepillado, electroforese, acabado de muíño, brustado de area etc.
3) Que tipo de proceso profundo podes facer?
--- CNC, perforación, fresado, corte, soldadura, dobrado, montaxe.
4) Cal é o prazo de entrega de mostras e produción en masa?
--- Normalmente 15 días para o desenvolvemento de moldes e 25-30 días para a produción en masa.

Os nosos Servizos
A súa pregunta relacionada co noso produto e prezo responderase nun prazo de 24 horas.
2. O persoal con capacitación e experiencia debe responder a todas as súas preguntas profesionais en inglés.
3.OEM é moi benvido.
A súa relación comercial con nós será confidencial a calquera terceiro.
5.Buen servizo posvenda ofrecido, volva volver se tes a túa pregunta.